تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


پیگیری خدمات رفاهی اعضای سازمان  

در پی ارائه ی خدمات رفاهی به اعضای محترم سازمان ، می توانید با مراجعه به آتلیه کلبه لحظات زیبایی را در کنار خانواده و فرزندانتان با 20% تخفیف ثبت کنید.

ادامه مطلب  

آشنایی با سازمان فرهنگی  

سازمان فرهنگی هنری مجموعه ایست که در راستای بالابردن سطح فرهنگ اجتماعی و فرهنگ شهر نشینی و ارائه خدمات فرهنگی و هنری در زیر مجموعه شهرداری تهران در حال خدمات رسانی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با این سازمان بر روی عکس زیر کلیک نمائید.
 
 
 

ادامه مطلب  

بررسی و نقد مؤلفه‌های فرهنگی و هویتی کتاب درسی زبان انگلیسی پایه اول متوسطه (هفتم)  

متن زیر چکیده مقاله جناب استاد دکتر سعید رضایی، استادیار محترم آموزش زبان انگلیسی دانشگاه صنعتی شریف، و آقای اشکان لطیفی با عنوان "بررسي و نقد مؤلفههاي فرهنگی و هویتی کتاب درسی زبان انگلیسی پایه اول متوسطه (هفتم)" است که  سال 1394 در شماره 36 فصلنامه علمی پژوهشی پژوهش‌نامه انتقادی متون و برنامه‌هاي علوم انسانی به چاپ رسیده است:
«مقاله حاضر به بررسي کتاب زبان انگلیسی پایه اول متوسطه (هفتم) از منظر مؤلفههاي فرهنگی و هویتی شامل اسامی اشخاص،

ادامه مطلب  

قرارداد ارائه خدمات قسطی با سازمان جهاد کشاورزی استان فارس  

به اطلاع کلیه کارمندان و کارکنان محترم سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و ادارات تابعه آن می رساند که این شرکت قرارداد همکاری برای ارائه خدمات خود با شرایط ویژه با این سازمان منعقد کرده است ، لذا شما می توانید با مراجعه به مدیریت تعاونی سازمان جناب آقای عبدالهی از این شرایط بهره مند گردید .
 
گروه معماری سایا   36300163 - 36312902

ادامه مطلب  

کتاب مولفه های بنیادین اندیشه سیاسی امام خمینی منتشر شد  

 

 .....................................................
در این کتاب با توجه به ابغاد سه گانه انسان ، یعنی بعد قلبی و جسمی و عقلی ، مؤلفه هاي بنیادین اندیشه سیاسی امام خمینی در سه محور فلسفه سیاسی ، اخلاق سیاسی و فقه سیاسی تبیین شده است. مؤلفه محوری فلسفه سیاسی امام نظریه «دولت الهی » است که محبت، تربیت و هدایت نقش پررنگی در آن دارد. مؤلفه کلیدی اخلاق سیاسی امام «برادری» است که نقشی اساسی را در تحقق دولت الهی ایفا می کند. مؤلفه اصلی فقه سیاسی «دولت فقیه » است. امام خم

ادامه مطلب  

راه حلی برای خدمات جهانی  

قدرت و پتانسیل استانداردها در بخش خدمات، موضوع کارزار رسانه اجتماعی #servicestandards جهانی ایزو بود که به تازگی با هدف ارتقاء آگاهی عمومی نسبت به اهمیت استانداردها در رشد اقتصادی و بهبود کیفیت خدمات برگزار شد. به گزارش سازمان تجارت جهانی، خدمات بخش عمده بیشتر اقتصادهاي دنیا را تشکیل می دهند و به تناسب، تقاضا برای استانداردها برای حصول اطمینان از سطح بالای کیفیت خدمات در حال افزایش است. بنابراین، چگونگی پاسخگویی به این تقاضا و پیش بینی وضعیت آت

ادامه مطلب  

پزشکی قانونی  

در ایران پزشکی قانونی سازمانی است وابسته به قوه قضائیه که به منظور کارشناسی در امور پزشکی که نظریات آن برای مراجع قضائی و سایر سازمانهاي دولتی مستند باشد و بررسي و تحقیق در امور پزشکی قانونی در پیشگیری از وقوع جرم تشکیل شده‌است. رئیس این سازمان از سوی رئیس قوه قضائیه از میان پزشکان واجد صلاحیت تعیین می‌شود. سازمان هزینه‌هاي مقرر خدمات پزشکی قانونی را اخذ و به حساب در آمد عمومی کشور واریز می‌نماید

ادامه مطلب  

خریدار فیش حج عمره و واجب در سراسر ایران 09127650121  

فیش حج+فروش فیش حج +فروش فیش عمره+فروش فیش واجب +فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج
 
فیش حج+فروش فیش حج +فروش فیش عمره+فروش فیش واجب
+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج
تمتع+فیش حج+خرید فیش حج+فزوش فیش حج+خرید و فروش فیش حج
+فیش حج+خرید فیش حج عمره
+ خرید و فروش فیش حج عمره بانک ملی
 
دفتر فبش حج در خدمت کلیه هموطنان عزیز می باشد
خرید - فروش - تعویض فیش با قیمت مناسب و رضایت شما!!!
فاصله شما و والدین عزیز با حج فقط یک تلفن است!   
 
09127650121
               
09303654119 
 


ادامه مطلب  

کارمندان و نوآوری، دو روی یک سکه  

قبل از هرچیز باید بدانیم که نوآوري به چه معناست، به زبان ساده نوآوري یعنی تغییر، اما خود تغییر در سازمان نیز یعنی تغییر سیستم‌ها و کارکردها و حتی روش اجرایی، لذا مطمئنا کارمندان به راحتی با این موضوع کنار نخواهند آمد پس وادار کردن آنان به تغییر و نوآوري حتی ممکن است چالش‌هايی را برای سازمان و کسب‌وکار ایجاد نماید.
برای ادامه کلیک کنید.
کارمندان و نوآوري، دو روی یک سکه

ادامه مطلب  

پذیرش مسئولیت خدمات تا بی‌نهایت، عمق فاجعه مهندسی  

به نقل از معماری نیوز : علی فرج‌زاده‌ها، عضو هیئت ریئسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بر این باور است که وجود ضعف در برخی از مفاد قانون سازمان نظام مهندسی و کنترل ساختمان خود باعث بروز تخلف و فساد می‌شود و دوره مسئولیت خدمات مهندسی را می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین نقایص این حوزه بشمارآورد.

ادامه مطلب  

مختصری درباره شرکت بابکو(بصیر اندیشان بابک)  

شرکت بابکو در سال 1380 تاسیس و در چند سال گذشته بعنوان شرکت تخصصی در حوزه هاي فنی و مهندسی و فناوری اطلاعات و ارتباطات یکپارچه فعالیت خود را با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان مجرب خود، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری با ملاک قراردادن رقابت سالم در حوزه کسب و کار با هدف تحول و نوآوري، و ارائه خدمات ارزنده به مشتریان آغاز نمود.
چشم انداز
توسعه و پایداری و حضور تثبیت شده در بین برندهاي برتر در حوزه تجهیزات فن آوری اطلاعات در ایران و حضور فعال در با

ادامه مطلب  

اولویت های پژوهشی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران  

جدول عناوین پژوهشی     
ردیف عنوان مهلت ارسال RFP سطح طرح  1 بررسي و درجه بندی کیفیت خدمات موسسات فرهنگی فعال و متعامل با شهرداری تهران، در سطح مناطق 22گانه   95/3/31 عنوان 1 سه 2 بررسي تطبیقی فعالیتهاي فرهنگی کلانشهرهاي مهم جهان؛ مشترکات آنها با شهر تهران و راهکارهاي بومی‌شدن برنامه‌ها  95/3/31 عنوان 2 دو 3 پیمایش ارزش‌ها ، نگرش‌ها و آگاهی‌هاي بانوان در شهر تهران (به تفکیک مناطق 22گانه) 95/3/31 عنوان 3 یک 4 سنجش نحوه گذران اوقات فراغت در بین

ادامه مطلب  

1395/8/9 يكشنبه پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران به پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت (9 و  

پس از برگزاری موفقیت آمیز چهار دوره کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت که آثار مثبتی همچون تصویب استقرار نظام مدیریت کیفیت در بخش دولتی در شورایعالی اداری را در پی داشت، اینک پس از فترتی 12 ساله شاهد برگزاری پنجمین کنفرانس در سطحی گسترده و با حضور متخصصان ایرانی و خارجی هستیم که نوید دهنده " تدوین راهبرد ملی کیفیت" در جمهوری اسلامی ایران است. به همین منظور کمیته هاي تخصصی با امعان نظر به مدیریت کیفیت در صنعت غذا، زنجیره ارزش خودرو، اقتصاد سلام

ادامه مطلب  

خدمات مشتریان و جمع سپاری (قسمت اول)  

در چند بخش به موضوع خدمات مشریان و جمع سپاری می پردازیم...
خدمات مشتریان چیست؟
خدمات مشتریان یعنی  ارایه و تدارک خدمات به مشتریان یک شرکت یا سازمان، پیش از خرید و پس از عرضه و فروش کالا یا خدمات به آنهاست. به عقیدهٔ اِلفِرِیم توربان (به انگلیسی: Efraim Turban  ) خدمات مشتری مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که برای ارتقای رضایت مشتری طراحی شده‌اند. در واقع در انجام و ارایه خدمات مشتریان تلاش گروه خدمات مشتری بر این است که احساس مطابقت ایجاد کنند بین محصول

ادامه مطلب  

کنترل های مالی در سازمان های دولتی  

ارزیابی عملکرد سازمان هاي دولتی به مراتب مشکلتر از موسسات بازرگانی است،زیرا میزان کارایی سازمان هاي دولتی فقط با ارزیابی خدمات و حاصل نهايی برنامه ها و فعالیت هاي اجرا شده که اثر مستقیم بر رفاه ، امنیت ، بهداشت ، آموزش و به طور کلی سطح زندگی مردم دارد،امکان پذیر است.برای ارزیابی خدمات ارائه شده توسط سازمان هاي دولتی ، هزینه هاي انجام شده برای برنامه ها طرح ها و فعالیت هاي مصوب با نتایج حاصل از اجرای آنها ارتباط داده میشود.
نظر به اینکه ارزی

ادامه مطلب  

بررسی مؤلفه های عدالت تربیتی در سندتحول بنیادین  

« بسمـه تعالـی »
 
 
 
 
موضوع سمینـار:
 
«بررسي مؤلفه هاي عدالت تربیتی در سندتحول بنیادین»
 
 
استـاد راهنـما
آقای دکتر جباری
 
مصطفی زبان دان 949534321
 (دانشجویکارشناسی ارشد علوم تربیتی(گرایش تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش)- واحد پیام نورخوی)
 
جهت ارائـه به:درس سمینار در مسائل تربیتی
 
دیمـاه 1395

ادامه مطلب  

شغل مهندسی صنایع  

در بازار رقابتی امروز، شرکت ها و سازمان ها برای بقا و رسیدن به اهداف خود باید از منابع موجود خود اعم از مالی و غیرمالی به صورت بهینه استفاده کنند تا هزینه هاي خود را به حداقل برسانند. علاوه بر این موارد تلاش در جهت افزایش کیفیت محصولات و خدمات در کنار بکارگیری نوآوري هاي مختلف، در موفقیت آنها بسیار موثر است. مهندسی صنایع ابزاری اساسی و موثر است که به مدیران و صاحبان شرکت ها و سازمان ها در انجام موارد فوق یاری می رساند.
 بقیه مطلب را در ادامه م

ادامه مطلب  

تبلیغات در مترو  

در زندگی شهری لزوم فرهنگ سازی بر همگان واضح است. چرا که وقتی فرهنگ استفاده از ابزارها بومی ، آموخته نشود، قطعاً مشکلاتی در پی خواهد داشت.یکی از محیط‌هاي اجتماعی پر تردد امروزی مترو است که با توجه به ظرفیت‌هاي رسانه ای آن می‌تواند تأثير زیادی بر فرهنگ اجتماعی داشته باشد.با بررسي تبلیغات و کار رسانه ای در متروی تهران موارد زیر قابل ذکر و لازم به بررسي و بازنگری است:
1- تبلیغات کالا : درصد قابل توجهی از این تبلیغات در اختیار کالاهاي مصرفی و

ادامه مطلب  

آشنایی با شهر الکترونیک  

شهر الکترونیک یکی از خاستگاه‌هاي مدیران شهری و شهروندان در عرضه کردن و مورد استفاده قرار دادن خدمات شهری است
شهر الکترونیک عبارت از شهری است که اداره امور شهروندان شامل خدمات و سرویس‌هاي دولتی و سازمانهاي بخش خصوصی بصورت برخط (online) و بطور شبانه‌روزی، در هفت روز هفته با کیفیت و ضریب ایمنی بالا با استفاده از ابزار فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربردهاي آن انجام می‌شود، یا به عبارت دیگر می‌توان گفت در شهر الکترونیکی تمام خدمات مورد نیاز

ادامه مطلب  

خدمات دهی اتوبوسرانی رباط کریم به زائران اباعبدالله (ع) در مرز مهران  

رییس سازمان اتوبوس رانی شهر رباط کریم از خدمت رسانی بیش از 7 دستگاه اتوبوس به زائران ایاعبد الله الحسین (ع) خبر داد.
ابوالقاسم پیرحیاتی،رییس سازمان اتوبوسرانی شهر رباط کریم با اشاره به حضور سازمان اتوبوسرانی رباط کریم در مرز مهران، گفت : با توجه به حضور بسیار زیاد هموطنان و زائران اربعین در مرز کشور عراق و لزوم خدمات رسانی به آنان طی مذاکراتی با ستاد اربعین در مرز مهران تعدادی از اتوبوس هاي خطوط برون شهری برای انتقال زائران اعزام شده است.
وی

ادامه مطلب  

چه فرقی بین سازمان های ورزشی و غیرورزشی وجود دارد؟  

گاه برخی از اساتید و محققان محترم دانشجویانی را که تمایل به مطالعه سازمان هاي ورزشی دارند، با این سوال مواجه می کنند که " مگر بین سازمان ورزشی با سازمان غیرورزشی چه تفاوتی است ؟» و منظور از این سوال این است که اگر تحقیقی در سازمانهاي غیرورزشی انجام شده، نتایج آن را می توان به سازمان ورزشی نیز تعمیم و تسری داد و نیازی به بررسي جداگانه سازمان هاي ورزشی نیست !!! آیا واقعا می توان نتایج به دست آمده از تحقیقات مختلف در سازمان هاي غیرورزشی را به ساز

ادامه مطلب  

افتخارات اورال  

افتخارات اورال:نگاه جامعه نگر تیم اورال که در تمامی خدمات این سازمان، از تشخیص تا توانبخشی، برقرا است، اورال را به امتیازهاي رقابتی منحصر به فردی تجهیز نموده که خلاصه آن در ذیل می آید:•    ارایه همزمان کلیه خدمات تشخیصی و توانبخشی متنوع به افراد دارای نقص و ناتوانی•    برخورداری از تجهیزات پیشرفته و به روز سنجش و توانبخشی•    بهره مندی از اساتید معتبر در هسته علمی سازمان•    امکان ارسال کادر و تجهیزات سنجش و توانبخشی به منزل و محل کار

ادامه مطلب  

پیتر سنگه ( پایه گذار سازمان یادگیرنده)  

پترسنگه در سال 1947 در امریکا به دنیا آمد مدرک کارشناسی مهندسی را از دانشگاه استنفورد ، ارشد در مدل سازی سیستم هاي اجتماعی و دکترای مدیریت را از دانشگاهmlt
است.چهرهاي جهانی او را بعنوان نظریه سازمانهاي يادگيرنده می شناسد.
نظریه ای که در دهه 90 نظریه مسلط و مطرح در سازمانهاي کسب و کار محسوب می شد. او در تبیین نظریه هاي یادگیری ، موانع یادگیری، الگوهاي رشد،عوامل تقویت کننده،چالشهاي محدود کننده رشد، تلفیق استراتژ هاي رهبری و یادگیری، تشریح مدلها

ادامه مطلب  

minikar.com  

خدمات مشتریان یکی از ارکان اساسی در برنامه ریزی هاي تجاری است، هرگونه ضعف در این ضمینه باعث عقب افتادگی هاي بزرگی می گردد.
خدمات مشتریان چیست؟
خدمات مشتریان یعنی  ارایه و تدارک خدمات به مشتریان یک شرکت یا سازمان، پیش از خرید و پس از عرضه و فروش کالا یا خدمات به آنهاست. به عقیدهٔ اِلفِرِیم توربان (به انگلیسی: Efraim Turban  ) خدمات مشتری مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که برای ارتقای رضایت مشتری طراحی شده‌اند. در واقع در انجام و ارایه خدمات مشتریان تلاش

ادامه مطلب  

minikar.com  

خدمات مشتریان یکی از ارکان اساسی در برنامه ریزی هاي تجاری است، هرگونه ضعف در این ضمینه باعث عقب افتادگی هاي بزرگی می گردد.
خدمات مشتریان چیست؟
خدمات مشتریان یعنی  ارایه و تدارک خدمات به مشتریان یک شرکت یا سازمان، پیش از خرید و پس از عرضه و فروش کالا یا خدمات به آنهاست. به عقیدهٔ اِلفِرِیم توربان (به انگلیسی: Efraim Turban  ) خدمات مشتری مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که برای ارتقای رضایت مشتری طراحی شده‌اند. در واقع در انجام و ارایه خدمات مشتریان تلاش

ادامه مطلب  

بیمه درمان  

یاد خدا، درمان دردها و شفای بیماریها است . در روایات اسلامى ، از بیمارى به عنوان زندان بدن و یكى از سخت‏ترین بلاها تعریف شده است . همه مردم در طول زندگى خویش ، كم و بیش گرفتار این زندان مى‏شوند و طعم تلخِ بلاى بیمارى را مى‏چشند ، در دین مبین اسلام از تندرستی و سلامتی به عنوان نعمتی ارزشمند و حمایت از مردم برای درمان بیماری ها و جلوگیری از بروز ناتوانی ها از بهترین اعمال یاد شده است .
در جوامع بشری ارتقای كمی و كیفی خدمات درمانی از مهم‌ترین در

ادامه مطلب  

سازمان بهزیستی کشور  

 از مهمترین نهادهاي حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمانهاي خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسي و مطالعات شهید گرانقدر دکتر محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازما

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

 و تفاهم فی ما بین مرکز اداره امور موقوفات بیمارستان حضرت آیت اله العظمی گلپایگانی(قدس سره) با سازمان توسعه اقتصادی نصر پارس سلفچگان جهت مشارکت و هم افزایی در صندوق اعتباری توسعه پارس، لذا این صندوق با نام اعتبار توسعه اسلامی تحت نظر و تابعه مرکز خدمات مالی و اعتباری اداره امور موقوفات خیریه و بیمارستان آیت اله العظمی گلپایگانی ادامه فعالیت می نماید. ضمنا هیچگونه تغییری در عضویت اعضا صندوق صورت نگرفته و می توانند همچنان از خدمات و تسهیلا

ادامه مطلب  

 

خدمات مشتریان یکی از ارکان اساسی در برنامه ریزی هاي تجاری است، هرگونه ضعف در این ضمینه باعث عقب افتادگی هاي بزرگی می گردد.
خدمات مشتریان چیست؟
خدمات مشتریان یعنی  ارایه و تدارک خدمات به مشتریان یک شرکت یا سازمان، پیش از خرید و پس از عرضه و فروش کالا یا خدمات به آنهاست. به عقیدهٔ اِلفِرِیم توربان (به انگلیسی: Efraim Turban  ) خدمات مشتری مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که برای ارتقای رضایت مشتری طراحی شده‌اند. در واقع در انجام و ارایه خدمات مشتریان تلاش

ادامه مطلب  

آموزش نوین چاپ کارت پرسنلی  

آمورش هاي چاپ کارن پرسنلی به همراه خدمات بهتر و جدید تر می تواند در مناقصه ها و خدمات بهتر کمک کند .
خدمات و راهکارهاي اصلی در چاپ کارتهاي پی وی سی خدمات را می شود به درستی و وضوع چاپ کرد .
اصلی ترین راهکار برای خدمات چاپی و اصول حرفه ای می شود کارتها را به روشها و خدمات بهتری تولید کرد .
مدیریت تولید انواع کارتهاي پی وی سی به روشها و اصول تخصصی تر انواع خدمات به درستی چاپ می شوند .
آموزش هاي چاپی کارت پرسنلی برای خدمات بهتر می شود کارتها را به خدم

ادامه مطلب  

خبر عقد قرارداد  

نماینده امور عمرانی استان و مشاور دفتر نمایندگی سازمان نظام کاردانی ساختمان طبس خبر داد:
به جهت بالا رفتن سطح کیفی سازه هاي اسکلت فلزی شهرستان طبس و رعایت استانداردهاي آیین نامه بازرسی جوش،دفتر نظام کاردانی طبس اقدام به عقد قرارداد  با شرکت جوش آزمای طبس نمود که این شرکت متعهد می شود خدمات نظارت مورد نیاز کارفرما را به نحو شایسته انجام و نتایج را در اختیار کارفرما یا نماینده این سازمان قرار دهد.
روابط عمومی سازمان/رضاییان

ادامه مطلب  

نشانه های دلبستگی کارکنان به سازمان  

سه نشانه دلبستگی کارکنان به سازمان عبارتند :
1- سفیر برند سازمان هستند ، این افراد در محارتشان از سازمان می گویند انتقاد دلسوزانه و حمایت را در کلام این کارکنان مشاهده می کنید (Say )
2- در سازمان می مانند و با هر پیشنهادی سازمان را ترک نمی کنند ( Stay )
3- تلاش فوق العاده (Stive )
کنفرانس انجمن پخش - بخشی از سخنان دکتر ابوالعلایی

ادامه مطلب  

مفهوم CRM و روابط بین مشتری و مدیریت  

مدیریت ارتباط با مشتریCRM یا مدیریت ارتباط با مشتری یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کار است که با هدف بهینه کردن سود، درآمد و رضایت مشتریان به کار گرفته می شود و برای محقق کردن این هدف، همه ی فعالیتهاي کسب و کار را حول گروه هاي مختلف مشتریان سامان می دهد و می کوشد رفتارهايی را در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهايتا به رضایت بیشتر مشتریان منتهی شود.
 
 
کلمه CRM مخفف مشتری (Customer)، روابط (Relationship) و مدیریت (Management) است. منظور از مشتری، مصرف‌کن

ادامه مطلب  

حمایت‌های جدید سازمان تأمین اجتماعی از شرکت‌های دانش‌بنیان  

حمایت‌هاي جدید سازمان تأمین اجتماعی از شرکت‌هاي دانش‌بنیان
 
شرکت‌هاي دانش‌بنیان در راستای اجرای بند «ه» ماده ۳ قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوري‌ها و اختراعات، از تسهیلات ذیل ماده ۴۰ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور برخوردار خواهند شد. حمایت‌هاي جدید سازمان تأمین اجتماعی از شرکت‌هاي دانش‌بنیانشرکت‌هاي دانش‌بنیان در راستای اجرای بند «ه» ماده ۳ قانون حمایت از شرکت‌ها و موس

ادامه مطلب  

خدمات چاپ کارت های پی وی سی  

خدمات اصلی در چاپ کارتهاي پی وی سی خدمات تخصصی تر کارتها را بهتر می شود انجام داد .
مراکز تولید و تکثیر انواع کارتهاي پی وی سی پرسنلی پی وی سی .
خدمات و روشهاي چاپ کارت پی وی سی به خدمات بهتر و کامل تر .
چاپ خدماتی انواع کارتهاي پی وی سی پرسنلی و جدید تر .

ادامه مطلب  

بررسی رابطه استراتژ يهاي مديريت فرهنگ سازمانی با مدیریت منابع انسانی  

بررسي رابطه استراتژ یهاي مدیریت فرهنگ سازمانی با مدیریت منابع انسانی
محمدرضا ظهیری مقدم1
1-     کارشناسی ارشد مدیریت نیروی انسانی
 
چکیده
در هزارة سوم، سازمانها به جای تأكید و توجه بر دستگاهها و تجهیزات خود، بر منابع انسانی تأكید داشته، به دنبال آن هستند تا از این طریق مزیت رقابتی پایداری را نسبت به سایر سازمانها خلق نمایند. فرهنگ سازمانی نیز عاملی است كه توسط منابع انسانی سازمان مورد تقویت و نهادینه سازی قرار می گیرد و همچنین بر منابع ان

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1